Medikal Danışmanlık

Çevrimiçi (Online) Medikal Danışmanlık

Prof.Dr. Haldun Oğuz ile uzaktan erişim ile, kliniğe gelmeden görüşme yapabilirsiniz. Bu sayede şikayetlerinizin nedenleri hakkında bilgi alabilir, daha önce size başka bir hekim tarafından koyulan tanı ya da önerilen tedavi hakkında ikinci bir görüş alabilir, yüz yüze görüşme için gerekecek olan yolculuk masrafları ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

medikal-danismanlik

Çevrimiçi medikal danışmanlık hizmetindeki bilgi aktarımı görüşme öncesi gönderdiğiniz belgeler ve görüşme sırasında verdiğiniz bilgiler ile sınırlı olduğundan asla tam bir muayene ve muayene sonrasında elde edilecek tanının yerini alamaz. Bu nedenle, olanak varsa, her zaman yüz yüze muayeneyi tercih etmenizi öneririz.

Medikal Danışmanlık Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Aşağıdaki adımları izleyerek online (çevrimiçi) görüntülü görüşme hizmeti randevunuzu planlayabilirsiniz.

(1) Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak lütfen formu doldurunuz. Göndermeden önce lütfen ad soyad, cep telefonu ve elektronik posta adreslerinizin doğru olarak yazıldığından emin olunuz. Sizinle cep telefonunuz ve elektronik posta adresiniz üzerinden iletişim kurulacaktır. Formu doldurduktan sonra “Gönder/Submit” tuşuna tıkladığınızda formdaki bilgiler tarafımıza ulaşmış olacaktır.

Prof.Dr. Haldun Oğuz Online Medikal Danışmanlık Formu

(2) Aşağıda belirtilen hesap numarasına 5000 TL havale/EFT ile gönderiniz. Gönderinin açıklama kısmında ad ve soyadınızı belirtiniz.

Alıcı: Haldun OĞUZ

Banka: QNB Finansbank

Hesap No: IBAN TR 80 0011 1000 0000 0083 7584 71

(3) Hastalığınız ile ilgili elinizdeki tüm bilgi ve belgeleri e-posta yoluyla bize ulaştırınız. Görüşme sırasında fotoğrafların, videoların, belgelerin iletilmesi görüşme görüntü kalitesini azaltmakta ve kesintilere neden olabilmektedir. Bu nedenle hastalığınız ile ile ilgili tüm belgeleri görüşmeden en az 24 saat önce dr@haldunoguz.com e-posta adresine ilettiğinizden emin olunuz. Tomografi ve manyetik rezonans görüntüleri gibi yüksek boyutlu dosyaları e-posta eki ile gönderemez iseniz bunun için Google DriveWeTransferDropbox ve benzeri uygulamaları kullanabilirsiniz.  Göndereceğiniz elektronik postada sormak istediğiniz, öğrenmek istediğiniz tüm detayları da belirtebilirsiniz.

(4) Formunuz, ödemeniz ve varsa belgeleriniz bize ulaştıktan sonra, en geç 48 saat sonrası için, mümkün olan en erken zamana görüntülü görüşme randevunuz planlanacaktır. Canlı görüşmeyi yapabilmeniz için internete bağlı ve kamerası olan bir bilgisayara, tablete veya akıllı telefona sahip olmanız yeterlidir. Sizinle bağlantı kurmak için kullanılacak Zoom ya da Teams gibi bir programın cihazınızda yüklü olması gerekebilir. Görüntülü görüşme için size aynı gün e-posta, SMS ve/veya WhatsApp ile gönderilecek bağlantıya görüşme saatinde tıklayarak görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

(5) Formu doldurduktan sonra yukarıdaki hesaba ödeme yapmaz iseniz randevunuz oluşturulmaz. Form doldurulduktan sonra iki iş günü içerisinde ödemesi yapılmamış başvurular iptal edilir.

(6) Ödemenizi yaptıktan sonra bu hizmeti almaktan vazgeçer ve bu kararınızı planlanan görüşmeden 6 saat öncesine kadar dr@haldunoguz.com elektronik posta adresine iletirseniz yaptığınız ödemenin tamamı aynı elektronik posta içerisinde bize ileceğiniz hesaba beş iş günü içerisinde iade edilir. Planlanan görüşme saatine 6 saatten az süre kala yapılan iptaller için ücret iadesi yapılamaz, gün değişikliği yapılabilir. Planlanan saatte görüşmeye katılmazsanız almak istediğiniz hizmet kullanım hakkından vazgeçmiş sayılırsınız ve ücret iadesi yapılamaz.

(7) Görüşme süresi yaklaşık 20 dakikadır. Doktorunuz gerekli görürse bu süreyi uzatabilir. Görüşmenin verimli olabilmesi için olabildiğince sorunsuz internet bağlantısına sahip olmanız, sessiz ve cihazınızın ekranını iyi görebileceğiniz bir ortamda bulunmanız uygun olur.

(8) Görüşmenizin ardından gerekli görülürse kliniğe muayeneye gelmeniz gerekebilir. Böyle bir durumda ek bir muayene ücreti ya da fark talep edilmez. 

(9) Yüz yüze muayene edilen her hastamızda olduğu gibi, formda ilettiğiniz ve görüşme öncesi ve sırasında sizden elde edilen bilgi, belge ve bulgular üçüncü bir kişi veya kurum ile paylaşılmaz. Kliniğimizde kişisel verilerin korunması kanunu gereği uygulanan ilkeleri buradaki bağlantıdan okuyabilirsiniz. Medikal danışmanlık formunu doldurup ödemesini yapan bireyler bu metini okumuş ve kabul etmiş sayılır.

(10) Online Medikal Danışmanlık Hizmeti herhangi bir özel sağlık sigortası ya da geri ödeme sistemi tarafından karşılanmamaktadır. Faturanız görüşmenizin ardından beş iş günü içerisinde belirttiğiniz elektronik posta adresine gönderilecektir.

Sağlıklı günler dileklerimiz ve saygılarımızla.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

profesyonel-seste-cerrahi-tedavi

Profesyonel Seste Cerrahi Tedavi

Profesyonel Ses Derneği olarak, 2020 yılında 20. yılımızı kutluyoruz. 20.yıl etkinlikleri kapsamında Perşembe Seminerlerinde her hafta farklı bir konu ve konuk ile sizlerle buluşacağız. İkinci seminer

Prof.Dr. Haldun Oğuz'a Foniyatri alanına katkı ödülü verildi

gunun-olgusu-iki-tarafli-ses-teli-felci

Günün Olgusu – İki Taraflı Ses Teli Felci

35 yaşında kadın hastamızda tiroid kanseri ardından gelişen iki taraflı ses teli felci. Videolaringostroboskopik muayenede her iki ses teli hareketlerinin, özellikle soluk alma sırasında belirgin hale

RANDEVU TALEBİ

* Lütfen form alanlarını giriniz, bilgileriniz gizli tutulmaktadır.