Öğretmenlerde Görülen Ses Problemlerine Yaklaşım

ÖĞRETMENLERDE GÖRÜLEN SES PROBLEMLERİNE YAKLAŞIM

PROFESYONEL SES DERNEĞİ WEBİNAR DAVETİ

 

6 Ekim 2022, 19:00, Webinar – Öğretmenlerde görülen ses problemlerine yaklaşım

 

Profesyonel Ses Derneği seminerlerinde yeni sezon programı başlıyor. Ondördüncü Perşembe seminerimizin başlığı “Öğretmenlerde görülen ses problemlerine yaklaşım”. Dernek Başkanımız Prof.Dr. Haldun Oğuz’un bu seminerdeki konuğu Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Elçin Tadıhan Özkan (@doc.dr.elcintadihanozkan) olacak. 6 Ekim 2022 tarihinde saat 19:00’da yapılacak olan seminer Zoom programı üzerinden yayınlanacak. Konu ile ilgilenen herkesi @profesyonelses instagram profilinde aynı gün yayınlanacak bağlantıdan kayıt yaptırarak toplantıyı izlemeye davet ediyoruz. Toplantıya katılım ücretsizdir.

 

Perşembe Webinarlarına kayıt ve giriş ile ilgili önemli not:

 

Zoom toplantı kayıt linkine giderek gerekli alanları doldurun ve toplantı kaydınızı yapın. Kayıt olduktan sonra, kayıt sırasında verdiğiniz e-posta adresinize bir bağlantı adresi ve şifre gelecek. Toplantı saati gelince, kendi e-postanızda yer alan bağlantıyı takip ederek toplantıya giriş sağlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medya:

 

Bizimle iletişimde kalmak isterseniz dernek başkanımız @prof.dr.haldunoguz ve derneğimizin @profesyonelses instagram hesaplarını takip edebilirsiniz.

 

Saygılarımızla.

 

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

steroid-esdegerlik-tablosu

Steroid Eşdeğerlik Tablosu

25 Cortisone 20 Hydrocortisone 06 Deflazacort 05 Prednisolone

Avrupa Foniyatristler Birliği Ses Komitesi toplantısı

ses-egitimi

Ses Eğitimi

SES EĞİTİMİ, Temel Kavramlar, İlkeler, Yöntemler. Editör: Ayşe Meral Töreyin 1. Bası, Eylül 2008, Sözkesen Matbaacılık, Ankara

RANDEVU TALEBİ

* Lütfen form alanlarını giriniz, bilgileriniz gizli tutulmaktadır.